Biedrības “Mālpils zivīm” spiningošanas sacensības

Sacensību mērķis

Popularizēt makšķerēšanas sportu, kā veselīgu un aktīvu sporta veidu.
Popularizēt makšķerēšanu ar spinigu


Laiks un vieta

Sacensības notiek 06.05.2023 Mālpils pagasta ,Brūnu HESa ūdenskrātuvē. Dalībnieku pulcēšanās plkst. 7:20. Reģistrācija sacensībām no plkst.7:20 –7:55, Sacensību sākums 8:00.Sacensību ilgums 4h.(Pieteikumi tik pieņemti līdz 4 maijam)

Sacensību organizators – biedrība “Mālpils zivīm”.

Tiesneši -Normunds Ozoliņš ,Daiga Karlsone

Sacensību dalībnieki

Sacensībās piedalās individuāli dalībnieki, kuri uzrāda derīgu makšķerēšanas karti. Dalībniekus vērtē vienā grupā.
Dalības maksa -8 €.

Sacensību noteikumi

Sacensības notiek atbilstoši MK noteikumiem Nr. 800 (turpmāk – makšķerēšanas noteikumi), kā arī ievērojot citus attiecīgajā vietā spēkā esošos likumus, noteikumus un normas.
Ieskaitē tiek vērtētas visas plēsīgās zivis.Vienlaicīgi atļauts pielietot vienu spiningu, kurš aprīkots ar mākslīgu ēsmas imitāciju. Līdzi var ņemt divus spiningus. Atļauts lietot spininga kātus, kuru garums nepārsniedz 3 metrus.Vispārīgie noteikumiDalībnieki par savu drošību uz ūdens pilnā mērā atbild tikai personīgi.

Uzvarētāju noteikšana

Uzvarētāju nosaka pēc lielākā zivju svara, vienāda svara gadījumā tiek vērtēta lielākā zivs.ApbalvošanaApbalvo individuālus dalībniekus vienā grupā. Tiks apbalvotas pirmās trīs vietas un lielākā zivs ar kausiem un diplomiem.Sacensības rīko makšķernieku biedrība “Mālpils zivīm” ar Mālpils novada valdes atbalstu.

Info tālrunis -26006539 Skatīt mazāk

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt