Mālpils,Nītaures un to kaimiņu pagastiem

Nolikums

 1. 1. Sacensību mērķis

Popularizēt makšķerēšanu kā dabai un videi draudzīgu sportiska rakstura vaļasprieku. Saliedēt kaimiņpagastu makšķerēšanas sporta interesentus .

2.Sacensību vieta un laiks

Dalībnieku pulcēšanās 2024. gada 10.februārī no plkst. 8.00 – 8.50 Z/S “Plumpaiņi” Nītaures pagastā. Sacensību norises laiks 9.00.- 13.00 . Loma svēršana, apbalvošana , karsts dzēriens un draudzīgas copes pieredzes pārrunas – pēc plkst. 13.00.
3.Sacensību organizators

Biedrība ’’Mālpils zivīm’’.

 1. Dalības maksa un pieteikšanās

Sacensību dalības maksa – ziedojums atkarīgs no dalībnieku skaita. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 8.februārim.
Pieteikties var pa tel. Daiga Karlsone (26006539).

 1. Dalībnieku inventārs un noteikumi

Sacensībās piedalās jebkurš zemledus makšķerēšanas interesents, kurš pārstāv pagastu, kas robežojas ar Nītaures vai Mālpils pagastiem-tātad Ropažu , Siguldas, Allažu, Mores, Nītaures, Mālpils, Zaubes, Suntažu, Amatas, Līgatnes, Skujenes, Keipenes makšķernieki, atsevišķi saskaņojot arī no Ogres un Cēsīm. Sacensībās dalībnieku skaits netiek ierobežots. Vērtēšana- komandām un individuāla 2 grupās: pieaugušo un bērnu līdz 14 g.v . Minimālais dalībnieku skaits komandā-2 cilvēki.
Sacensības notiek saskaņā ar Latvijas Republikas makšķerēšanas noteikumiem. Katram dalībniekam atbilstoši makšķerēšanas noteikumiem jābūt klāt derīgai makšķerēšanas kartei. Zivis nedrīkst mest sniegā vai uz ledus, tās jāglabā maisiņā vai kastē. Dalībnieki drīkst makšķerēt, urbt caurumus vai aizņemt vietu ne tuvāk kā 2 m viens no otra. Sacensībās drīkst makšķerēt vienlaicīgi ar vienu makšķeri, kas ir aprīkota ar ne vairāk kā vienu āķi. Dzīvās zivtiņas kā ēsmu izmantot nedrīkst. Līdakas lomā neskaita. Ieskaita zivis, kuras atbilst makšķerēšanas noteikumiem. Sacensību beigās makšķernieki zivis ievieto plastikāta maisiņā un nodod tiesnesim.

 1. Uzvarētāju noteikšana
  Par uzvarētāju katrā grupā kļūst dalībnieks ar lielāko kopējo zivju svaru. Komandās- ar lielāko vidējo lomu uz cilvēku.
 2. Apbalvošana
  Pirmo trīs vietu ieguvēji individuāli tiek apbalvoti ar kausiem, piemiņas balvām un diplomiem. Komandas- ar kausiem, diplomiem un balvām. Kausu komandā patur dalībnieks ar vislielāko lomu.
  Sacensību dalībnieki, atrodoties uz ledus, tikai paši ir atbildīgi par risku un drošības noteikumu ievērošanu.

Atbildīgais organizators :
26006539 ( Daiga Karlsone),

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt