Biedrības “MĀLPILS ZIVĪM” komandu makšķerēšanas sacensības

 
 Sacensību mērķis:
Popularizēt makšķerēšanas sportu kā aktīvu un veselīgu sporta veidu Mālpils novadā; Noteikt labāko makšķernieku komandu un individuālo makšķernieku 2016. Sacensības organizē: Biedrība “Mālpils zivīm”
Sacensību laiks un vieta:
Dalībnieku reģistrācija un sektoru izloze 18. jūnijā plkst. 06.30-07,00 pie Brūnu HESa ūdenskrātuves. Sacensības notiks ,ja pieteiksies vismaz 10 komandas.
Kontakttālruņi – 26175322 (Imants Andersons) Dalības maksa – 15    (no dalībnieka)
Sacensību dalībnieki:
Sacensības notiek komandu un individuālā konkurencē. komandā 3(trīs) dalībnieki. Dalībnieku vecums grupās netiek dalīts.
Sacensību noteikumi:

  • Sacensības notiek pēc Latvijas Republikā noteiktajiem makšķerēšanas noteikumiem. Katrs dalībnieks drīkst makšķerēt ar vienu pludiņmakšķeri, kas aprīkota ar vienu āķi;
  • Makšķerēšanas vietas iebarošana ir atļauta pēc vietu ieņemšanas izlozētajā sektorā;
  • Lomā atļauts paturēt zivis, kuru izmēri atbilst Makšķerēšanas noteikumos noteiktajiem.
  • Sacensību laikā noķertās zivis tiek turētas uzglabāšanas tīkliņos vai spaiņos ar ūdeni;
  • Sacensību beigās sportisti zivis ievieto plastikāta maisiņā un nodod tiesnešiem svēršanai;
  • Par sacensību rezultātu viltošanu, nepatiesu ziņu sniegšanu sacensību dalībnieks var tikt diskvalificēts;
  • Sacensību dalībnieks, atrodoties pie ūdens, pats ir atbildīgs par risku un drošības noteikumu ievērošanu;

Punktu sistēma:

Par uzvarētāju komandu un individuālajā vērtējumā kļūst dalībnieki, kuriem ir vislielākais noķerto zivju svars. Vienāda svara gadījumā uzvarētājs ir tas, kurš noķēris lielāko zivi. Uzvarētāja apbalvošana: Pirmo triju vietu ieguvēji komandu un individuālajā vērtējumā tiek apbalvoti ar diplomiem un piemiņas medaļām. Atsevišķi tiek apbalvots arī lielākās zivs noķērējs. Iespējamas divas pārsteiguma balvas.
Papildus nosacījums:
Skatītāji un līdzjutēji drīkst atrasties sektora tuvumā ne tuvāk par 10 m no makšķernieka.
Sacensību grafiks:
Sestdiena 18.jūnijs Pirmā kārta no plkst. 7.30 līdz plkst. 11.30.   ( Katras kārtas makšķerēšanas laiks  4 (četras) stundas.) 11.30-12.30  1.kārtas sacensību apkopojums. 12.30-13.30        Pusdienas. 13.30- 16.00    Sporta aktivitātes. 16.00-17.00     Sektoru pārlozēšana un gatavošanās 2 kārtai.(Katras kārtas makšķerēšanas laiks  4 (četras) stundas. Makšķerēšana notiek no krasta izlozētajos sektoros .Katrai kārtai sektori tiks pārlozēti). 21.00-22.00    2.kārtas sacensību apkopojums. Otrā kārta no plkst 17.00 līdz plkst.21.00 22.00    Zivju zupas vārīšana un pārrunas pie ugunskura. Svētdiena 19.jūnijs; 06.00- 07.00  Sektoru pārlozēšana un gatavošanās 3 kārtai. Trešā kārta no plkst. 7.30  līdz plkst.11.30.(Katras kārtas makšķerēšanas laiks  4 (četras) stundas. Makšķerēšana notiek no krasta izlozētajos sektoros .Katrai kārtai sektori tiks pārlozēti). 12.00  Sacensību apkopojums un apbalvošana.
Sacensību organizātori –  Biedrība „Mālpils zivīm”un Kazarags.lv

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt