Kazarags.lv kauss pludiņmakšķerēšanā 2018 (1 posma rezultāti)

Kazarags kauss/1.kārta /Sidgunda, Lielā Jugla/12.05.2018. 

Ierodoties 10 min pirms reģistrēšanās laika, radās dīvaina sajūta- neviena sacensību dalībnieka nav. Protams, galvā skanēja viens vienīgs jautājums: vai kaut kas nav sajaukts? Datums- 12.maijs, vieta- Sidgundas parks, Lielā Jugla. Jā! Viss kārtībā! Bet neviena nav…Pēc minūtēm desmit parka ceļā iegriežas pirmā mašīna! Ū-ū! Viss pareizi! Pēc brīža- vēl viena mašīna, tad – vēl viena, tad – vēl viena…Reģistrācijas lapa pildās. Rezultāts iepriecinošs- 22 dalībnieki, no kuriem divi bērni. Dalībnieki no Mālpils novada, Madonas novada, Bauskas puses.  Tieši plkst. 9.00 atskan signāls, cope var sākties!

          Diena karsta, īpaši neķeras, tāpēc organizatoru atnestais saldējums ir tieši laikā. Plkst. 13.00 atskan signāls- sacensības beigušās. Lašu zupa burbuļot burbuļo, makšķernieki sanāk uz loma atrādīšanu. Sākas skaitīšana, svēršana. Lielākās zivis:210g, 215g, 235g,un beidzot – 445g. Gints priecīgs par savu big fish!           ”Beidzot!  ” iesaucas loma īpašnieks. Atnāk Emīls Nils ( bērnu grupa), sākam skaitīt; viena, divas, trīs…sešpadsmit! Skan komentārs : “Tā viena lielākā ir mana zivs!” Protams, atskan smiekli. Klusi nemanot pienāk Genādijs( 2. vieta), sākam skaitīt: viena, divas, trīs…divdesmit deviņas…četrdesmit septiņas…septiņdesmit viena…astoņdesmit divas…Deviņdesmit! “ Kalkulatoru nevajag!?”

Atkal, protams, jautrība!

  1. maijs- karsta diena, īpaši necopē, bet Viktors( 1. vieta) tomēr pamanās izvilkt 1kg 70g( 80 zivtiņas). Nav jau brīnums, ja tāds uzvārds, tad jau nezin ko var sarunāt ar Lielās Juglas ūdeņiem, vai ne? Labi veicās arī Kasparam( 3. vieta), kurš Lielā Juglas ūdeņus testēja pirmo reizi. Pirmās reizes veiksme vai garum garās(13m!) makšķeres nopelns. Par to spriediet paši!

          Tiek baudīta zupa, apspriesti lomi, skan smiekli, tiek apkopoti rezultāti- viss kā ierasts Kazarags sacensību noslēgumā.

 Kāds aizbrauc mājās ar jaunu cepuri, kāds ar krūzi, bet visi ar pozitīvu noskaņojumu un ,visticamāk, ar domu, ka  Kazarags kauss

  1. kārtā piedalīsies.

 Teksts: Ira Andersone

 Foto: Evija Andersone

P.S. Paldies Imantam Andersonam par sacensību organizēšanu!

Rezultāti;

Screen Shot 05-15-18 at 11.35 PM

Bildes fotogalerijā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt